Stwórz swoją armię – promocja.

SKORZYSTAJ Z OGRANICZONEJ CZASOWO PROMOCJI, KUP KARTĘ GEFORCE® GTX 1080 TI LUB 1080 I ZDOBĄDŹ ZA DARMO GRĘ MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR.*

Wykuj nowy pierścień władzy i zdominuj Mordor dzięki kartom graficznym GeForce GTX z serii 10. Te niezwykłe karty graficzne, systemy PC i notebooki w nie wyposażone zapewniają zupełnie nowy poziom wydajności w trakcie rozgrywki w 4K i z HDR, a także oferują dostęp do fascynujących technologii typu NVIDIA Ansel™. Wszystko to napędzane jest architekturą NVIDIA Pascal™, najbardziej zaawansowaną gamingową architekturą GPU jaką dotychczas stworzono. Otrzymasz grę Middle-earth: Shadow of War, gdy uzbroisz się w sprzęt Game Ready w postaci karty graficznej GeForce® GTX 1080 Ti lub 1080, lub też wyposażonego w taką jednostkę GPU komputera PC lub notebooka.

Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie kart graficznych GeForce® GTX 1080 Ti lub 1080. Promocja obowiązuje przez ograniczony czas lub do wyczerpania zapasów. Niniejsze oferta dostępna jest wyłącznie u wybranych sprzedawców detalicznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem karty graficznej, by upewnić się, że do kupowanego przez Ciebie modelu dołączone są kupony na gry. Mogą obowiązywać dodatkowe warunki i postanowienia.

Czas trwania promocji: 2017/09/26 ~ 2017/10/16

Data ważności kodu: 2018/01/04